Aktualitete

Nusja tradhton burrin para dasmës, ai i publikon videon në hotel me dashnorin

Ajo që supozohej të ishte një dasmë e bukur, ka përfunduar me publikimin e një video tradhtie. Një biznesmen në Singapor ka publikuar në ditën e tij të dasmës pamjet që tregojnë tradhtinë e bashkëshortes. Ai dyshonte se e fejuara e tij shkonte me një burrë tjetër dhe për këtë pagoi një detektiv privat që ta ndiqte. Ai zbuloi se […]


Skandaloze: Fjolla Morinës i del gjoksi komplet (Video +18)

Këngëtarja e njohur së fundmi ka shokuar. Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Ajo është shfaqur në prapaskenat e fotosesionit të saj të fundit Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Por, në minutën e 03:18 ajo çfarë shohim është gjoksin e Morinës i cili është me përmasa gjigande per me shum detaje dhe video […]


Tmerr në shtëpinë e një familje myslimane

Persona të paidentifikuar thyen dritaren e një familjeje myslimane dhe hodhën brenda kokën e prerë të një derri me gjak, ndërkohë që fëmijët po shihnin televizor. Ishte një mbrëmje e qetë dhe familja ndodhej e gjitha në shtëpi, kur një tullë u lëshua në dhomën e tyre të ndenjes e më pas koka e një derri, e mbështjellë me qese […]


Qiraja paguhet me seks, ja në cilin qytet ndodh çmenduria!

Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji.Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në vend të parasë, qiraja po paguhet me të brendshme. Tingëllon e pabesueshme, por është e vërtetë, të paktën siç raporton portali “Quartz”, duke pasqyruar publikimet në blogun “Londonist”, ku thuhet se […]Horoskopi ditor, e premte 6 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 6 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Do ndiheni për mrekulli pranë partnerit/es dhe do përjetoni kënaqësi të papërshkrueshme. […]
E tmerron në gjumë, gruaja i kërkon burrit divorcin (VIDEO)

Një grua ka kërcënuar bashkëshortin me shkurorëzim, me të cilin është e martuar për më shumë se 30 vite. E gjitha kjo po ndodh për shkak të një shprehie bizare që ai e bën derisa është duke fjetur. Ai në një moment është parë duke bërë kinse po “fluturon” dhe u ngrit në këmbë duke bërtitur per me shum detaje […]


Bes Kallaku jep një lajm fantastik, por askush nuk e priste këtë gjë

Që nga martesa e nipit të saj, Besart Kallakut Ija është bërë një personazh mjaft i njohur për të gjithë. Ajo u shndërrua dalëngadalë në një nga figurat më të dashura, kjo falë postimeve të aktorit. Por me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook Besi ka treguar se Ija do hapi Instagram. Krahas fotos me gjyshen […]