Aktualitete

E njohu në facebook dhe mendoi se ishte i duhuri, vajza e pëson keq që në takimin e parë

Njohjet e reja nëpërmjet rrjeteve sociale gjithnjë e më shumë po bëhen të pranishme. Kështu, shumë persona kanë gjetur dashurinë duke komunikuar në internet. Por, disa të tjerë janë zhgënjyer dhe madje kanë hequr dorë nga kërkimi i shpirtit binjak në jetën virtuale. Një rast i fundit që të bën të mendosh më mirë rreth rëndësisë që duhet ti kushtojnë […]
Nëse i dini këto gjëra, femrat do ju luten të bëni seks me to

Femrat gjithmonë kanë nevojë që të nxehen para seksit, sepse ato nuk nxitojnë. Mos harroni se seksi nuk ka rëndësi shpejtësia por cilësia dhe sasia e pasionit që çlironi. Ato dëshirojnë puthje dhe prekje të buta, me këto kurrë nuk do të shkoj puna keq me to. Edhe nëse nuk e keni planifikuar që të bëni seks, kjo butësi do […]


“Si e fitova lotarinë amerikane dhe çfarë më ndodhi në Amerikë”, Ana rrëfen çfarë duhet të dini

Lotaria amerikane ka nisur aplikimet prej ditës së djeshme dhe vazhdon deri me 7 nëntor, interesimi është gjithnjë i madh çdo sezon aplikimi dhe variantet pro-kundër nuk mungojnë.Dashuria e madhe për familjen, as që e kishte lejuar t’i lindte në mendje dëshira e largimit. Ana tregon hapat që ndoqi, deri në largimin nga Shqipëria per me shum detaje vazhdoni Vazhdo […]


EKSKLUZIVE/ Si sheikët arabë shfryjnë epshet me “pjeshkat” shqiptare të Instagramit

Prostitucioni i formave të ndryshme po bëhet një fenomen mjaft i mprehtë për shoqërinë shqiptare. Përveç atij klasik, sëfundmi ka shpërthyer një formë e re e prostitucionit ku vajza nga ato që rëndom thuhet ” që as që ta merr mendja”, ofrojnë shërbime të tilla kryesisht në vend të largëta me Shqipërinë, shkruan Albeu.com. Si funksionon Ato nuk deklarohen si […]Horoskopi ditor, e mërkurë 4 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 4 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duhet të bëni më shumë lëshime gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift sepse përndryshe nuk do arrini dot të jetoni qetësisht. Edhe partneri/ja […]


Polici ia shpëtoi jetën 18 vite më parë, ja çfarë bëri ajo për të (FOTO)

Në vitin 1998, polici Peter Getz mbajti Josibelk Aponte në krahët e saj pas shpërthimit të zjarrit në apartamentin ku ajo jetonte.Getz, një polic patrolues në atë kohë, ia dha ndihmën e parë vajzës 5-vjeçare në veturën e policisë dhe nxitoi për ta dërguar në spital. Polici ia shpëtoi jetën kur ajo ishte e vogël, eh tani ata më së […]