Articles by Agnesa

Harroni qepjen te doktori, këto janë 5 ushtrimet që ndihmojnë organin e femrës

Muskujt në këtë zonë që dalin nga kocka pubike në bazën e shpinës suaj duke mbështetur organet legale (zorrët, fshikëzën, mitrën dhe vaginën) shpesh neglizhohen, por dobësimi i këtyre muskujve mund të sjellë probleme shëndetësore si 5 ushtrimet që rekomandohen për femrat, si një shans që ta përmirësojnë trupin e tyre në pjesët e muskujve vaginalë per me shum detaje […]


E njohu në facebook dhe mendoi se ishte i duhuri, vajza e pëson keq që në takimin e parë

Njohjet e reja nëpërmjet rrjeteve sociale gjithnjë e më shumë po bëhen të pranishme. Kështu, shumë persona kanë gjetur dashurinë duke komunikuar në internet. Por, disa të tjerë janë zhgënjyer dhe madje kanë hequr dorë nga kërkimi i shpirtit binjak në jetën virtuale. Një rast i fundit që të bën të mendosh më mirë rreth rëndësisë që duhet ti kushtojnë […]“Si e fitova lotarinë amerikane dhe çfarë më ndodhi në Amerikë”, Ana rrëfen çfarë duhet të dini

Lotaria amerikane ka nisur aplikimet prej ditës së djeshme dhe vazhdon deri me 7 nëntor, interesimi është gjithnjë i madh çdo sezon aplikimi dhe variantet pro-kundër nuk mungojnë.Dashuria e madhe për familjen, as që e kishte lejuar t’i lindte në mendje dëshira e largimit. Ana tregon hapat që ndoqi, deri në largimin nga Shqipëria per me shum detaje vazhdoni Vazhdo […]Ngrihet alarmi, armët sekrete që ka Rusia do të na shfarosin

Armët radio- elektrike që ka nën zotërim Rusia janë më të rrezikshme se armët bërthamore. Ato kanë emetues elektromagnetikë që çaktivizojnë raketat dhe sistemet e komunikimit në avionë, nga distanca të largëta. Si dhe këto armë mund të bllokojnë mekanizmin e ngarkimit të një tanku, të hedhin në erë predha të artilerisë dhe të vrasin ushtarët e armikut duke mbuluar […]


Pse shqiptarët preferojnë të pasmet e femrave dhe seksin anal?

Kur bëhet fjalë për flokët, hulumtimet tregojnë se shumica e meshkujve pëlqejnë biondet, ndërsa kur bëhet fjalë për pjesët tjera të trupit, shijet dallojnë nga shteti në shtet. Studimet kanë treguar se argjentinasit pëlqejnë femrat me prapanicë të formësuar, ndërsa britanikëve u pëlqen gjoksi i vogël. “Edhe pse argjentinasit me fjalë ishin të përcaktuar te gjinjtë, shikimi i tyre ka […]


Muaji i lindjes tregon shumë për aktivitetin tuaj seksual

Sa më shumë duam të bëjmë shaka me horoskopin, aq më shumë lidhemi kur dëgjojmë nga astrologjia ndonjë detaj të karakterit që na përfaqëson dhe aq më shumë interesante na duken ato që shkruhen nga ajo. Pavarësisht cilësive që gëzon në jetë secili nga ne apo kokëfortësisë për të mos besuar te horoskopi, e ka të pamundur të mos e […]


Vendosni pak nga ky lëng natyral te pllakat e banjos dhe lëreni të veprojë 10 minuta

Është e vërtetë se shumë produkte të pastrimit të shtëpisë, si detergjentët bëjnë më shumë dëm sesa pastrojnë. Është e pamundur të hiqni tërësisht dorë nga përdorimi i kimikateve shtëpiakë, por mund të përpiqeni të zvogëloni përdorimin e tyre. Ekipi i “Bright Side” ka zgjedhur disa këshilla të mrekullueshme që do t’ju ndihmojnë të pastroni pllakat e banjos, duke përdorur […]


Çudi e madhe në Lezhë, gruaja “lind” 2 vajza brenda 3 ditëve

Nuk janë të pakta rastet e shtimit apo pakësimit të pjesëtarëve të familjes në certifikatat familjare. “Fiks Fare” ka sjellë mbrëmjen e kësaj të premteje një rast të tillë në Rrilë të Lezhës, në familjen e shtetasit Gjon Marku. Në certifikatën familjare të zotit Marku per me shum detaje dhe foto Vazhdo leximin në linkun më poshtë Vazhdim