Articles by LajmeOnlineÇifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.Në video shihen një grua dhe një burrë të ulur në pjesën e prapme të veturës së markës Opel, teksa per […]Horoskopi ditor, e premte 6 tetor 2017

Ky është horoskopi për ditën e premte, 6 tetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e mbushur me momente të lumtura kjo e sotmja për të dashuruarit. Do ndiheni për mrekulli pranë partnerit/es dhe do përjetoni kënaqësi të papërshkrueshme. […]


Bes Kallaku jep një lajm fantastik, por askush nuk e priste këtë gjë

Që nga martesa e nipit të saj, Besart Kallakut Ija është bërë një personazh mjaft i njohur për të gjithë. Ajo u shndërrua dalëngadalë në një nga figurat më të dashura, kjo falë postimeve të aktorit. Por me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook Besi ka treguar se Ija do hapi Instagram. Krahas fotos me gjyshen […]


E ndanë nga prindërit në maternitet, rrëfimi prekës i 35 vjeçarit

Një histori e denjë për një skenar filmi. E tillë ka qenë historia e Miranda e Përparim Agos dhe djalit të tyre Artanit, me të cilin u lidhën pas 35 vitesh, pasi iu kishin thënë në maternitet se ai kishte vdekur. Emisioni “Me zemër të hapur” në Neës24 dhe stafi i tij kanë lidhur në transmetim live, djalin Artanin që […]


Tmerr në Korçë, djali hyn në banesë dhe përdhunon një 20-vjeçare

Foto ilustruese Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur natën që lamë pas në qytetin e Korçës, ku një i ri i moshës 24-vjeçare ka përdhunuar një vajzë. Zyrtarisht mësohet se viktimë është një 20-vjeçare, ndërsa autori është identifikuar si David P. Policia bën me dije ndër të tjera se Davidi ka hyrë me forcë në banesë e të resë […]Si e njohin të huajt Shqipërinë, 10 shprehje nga figura të njohura për vendin tonë

Historia tregon se shqiptarët janë ndër popujt më të lashtë në kontinentin europian dhe si të tillë padyshim që të parët tanë kanë lënë gjurmë dhe emër ngado. Qyshse herët shqiptarët kanë vizituar/migruar në vendet e huaja duke mundësuar kështu në transportimin e kulturës shqiptare dhe një mundësi që popujt e tjerë të na njohin. Nga kjo po sjellim 10 […]