Articles by LajmeOnline


Nëse i dini këto gjëra, femrat do ju luten të bëni seks me to

Femrat gjithmonë kanë nevojë që të nxehen para seksit, sepse ato nuk nxitojnë. Mos harroni se seksi nuk ka rëndësi shpejtësia por cilësia dhe sasia e pasionit që çlironi. Ato dëshirojnë puthje dhe prekje të buta, me këto kurrë nuk do të shkoj puna keq me to. Edhe nëse nuk e keni planifikuar që të bëni seks, kjo butësi do […]


Ish-kryeministri turk: Turqia është shtet shqiptar, po aq sa është edhe shtet turk

Ahmet Davutogllu, ish-kryeminitri turk në një deklaratë para studentëve të Universitetit të Tetovës është shprehur se e ndjen veten si pjesë e stafit akademit të UT-së. Teksa iu përgjigj pyetjeve të studentëve për marrëdhëniet mes shqiptarëve dhe turqve, theksoi se kur bëhet fjalë për këtë miqësi nënkuptohet një familje. Ja si është shprehur ai: Nëse vini në Turqi, do t’i […]


Humb 108 kg nga pesha e saj, por makthi për të s’ka fund

Një vajzë e re 22 vjeçe nga Kalifornia arriti të binte plot 108 kilogramë nga pesha e saj. Por ndryshe nga sa e priste, Amber Forril nuk ndihet më mirë, përkundrazi. Shkak është bërë lëkura e tepërt që i ka mbetur në trup, e që ajo thotë se i ka shkatërruar vetëvlerësimin per me shum detaje dhe foto Vazhdo leximin […]


Përfundon vera e nxehtë, por çfarë dimri na pret këtë vit? Ky është parashikimi

Parashikimet e para për dimrin këtë vit, pas një vere tmerrësisht të nxehtë tregojnë se në Evropë në përgjithësi pritet të jetë një dimër i butë Parashikimet e para për dimrin këtë vit, pas një vere tmerrësisht të nxehtë tregojnë se në Evropë në përgjithësi pritet të jetë një dimër i butë Të dhënat të cilat tani janë të disponueshme […]


Italia jep lajmin e shumëpritur për emigrantët shqiptarë. Ja çfarë përfitojnë

Shqiptarët që kanë jetuar dhe punuar në Itali kanë mundësinë të fitojnë pensione sipas kohës që kanë paguar edhe kontributet. Drejtuesja e zyrës së hapur nga shteti italian në Shqiperi thotë se e drejta vjen nga ligji italian i pensioneve. “Sistemi kontributiv fillon që nga data 1 janar 1996, ndërsa sistemi retributiv përfshin pensionistët që kanë filluar punë në vitet […]


Të pasmet apo gjoksi? Zbulohen preferencat e meshkujve

Zgjedhja midis të pasmeve ose gjoksit ka qenë gjithmonë një dilemë, që me sa duket është zgjidhur. Një hartë e postuar në Reddit tregon preferencat e meshkujve në vende të ndryshme të botës. Në gjoksi është më i preferuar se të pasmet. Vendet që preferojnë të pasmet janë: Vazhdo leximin në linkun më poshtë Vazhdim


Publikohen fotot e nëndetëses austro-hungareze të mbytur 101 vite më parë në thellësinë e ujrave shqiptarë

Fotot e para të nëndetëses austro-hungareze të mbytur 101 vite më parë në thellësinë e ujërave shqiptarë janë bërë publike. Drejtori i Agjencisë Kombëtare të Bregdetit, Autorn Tare ishte ai që dha lajmin ditën e sotme në rrjetet sociale dhe shtoi: Edhe pse një ditë me vonesë nga Dita Ndërkombëtare e Trashëgimisë Kulturore, po postoj 2 foto nga ekspedita e […]


Keidi Bare bën golin e madh te Atletico e Madridit, dashurohet me vajzën e trajnerit

Supertalenti shqiptar, Keidi Bare po stërvitet aktualisht me trajnerin e dytë të Atletico Madridit, Germán Burgos, i cili në të ardhmen mund të jetë dhe vjehrri i tij. Futbollisti shqiptar ka nisur një histori dashurie me vajzën e trajnerit, Florencia, teksa ata kanë bërë publike marrëdhënien e tyre në rrjetet sociale. Keidi Bare ka debutuar me ekipin e parë në […]