Foshnja dy vjeçe piqet e gjallë në zgarë nga e ëma (FOTO)

Trupi i një vajze vetëm 2 vjeçe, u gjet thuajse i karbonizuar nga policia, në sajë të sinjalizimeve të fqinjëve të cilët dëgjuan ulërima dhe tym që vinte nga një garazh.
Është kjo ajo që ka ndodhur të dielën mbrëma në Zemst, një qytezë belge jo shumë larg Brukselit.
Për vdekjen e së miturës, e cila u gjet e pjekur në zgarë, u arrestua nëna. Gruaja u shtr per me shum detaje….
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim