Publikon në Facebook një fotografi me djalin 2 muajsh, pak orë më vonë vritet. Ja pse


Publikoi në Facebook një fotografi ku shihej me djalin e saj të vogël më krahë. Vikki Hulll, një vajzë e re angleze, nënë e një djali 2 muajsh
Çifti njihej si i qetë dhe i lumtur, ku askujt nuk i shkonte mendja se mund të përfundonte kështu. Shpesh Vikki publikonte në rrjetet sociale fotografi të sajat me parterin dhe me fëmijën e tyre, sa që nuk jepte asnjë shenjë për probleme.Gruaja u mbyt në per me shum detaje rreth rastit
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim